Reis Bize Ömerler Lazım Dedi Zonguldak Ömer’ini Buldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yıllar önce kurmuştu “Bize Ömerler lazım”  cümlesini. Aradan dört yıl geçti Zonguldak Ömer Yazıcıoğlu ile Ömer’ini buldu.

AK Parti Karadeniz Ereğli ilçe başkan yardımcısı Ömer Yazıcıoğlu yaptığı çalışmalarla Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AK Parti’ni 18. kuruluş yıl dönümü programında yaptığı “Bize Ömerler lazım, işte biz bu Ömerleri bulduğumuz zaman şunu bilesiniz ki şu anda geldiğimiz konumdan çok daha farklı olan bir konuma çıkmış olacağız” sözlerini akıllara getirdi.

AK Parti Karadeniz Ereğli ilçe başkan yardımcısı Ömer Yazıcıoğlu, Zonguldak’ta önemli çalışmalarda bulunarak memleketi ve memleketinin insanı için çalışıyor.

Genç yaşına rağmen, bilgi, birikim, deneyim ve tecrübeleriyle önemli adımlar atarak mesafe almaya devam ediyor.

AK Parti Karadeniz Ereğli ilçe başkan yardımcısı Ömer Yazıcıoğlu, AK Parti’nin dinamik kadrosu için önemli bir yere sahip.

Heyecanı, deneyim ve tecrübesiyle ve her daim ileriye taşıyacak fikirleriyle ön planda olan Yazıcıoğlu, Zonguldak’ta çeşitli ziyaretlerde bulunarak sorun odaklı değil çözüm odaklı çalışmalar yapıyor.

Zonguldak insanının içinden gelen onlardan birisi olan AK Parti Karadeniz Ereğli ilçe başkan yardımcı Ömer Yazıcıoğlu çalışmalarına hız kesmeden devem ediyor.

KAYNAK: https://habervizyon.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir