Ömer Yazıcıoğlu, seçmenlere böyle teşekkür etti

AK Parti’den Zonguldak Milletvekili Aday Adayı olan Kdz. Ereğlili genç siyasetçi ve iş insanı Ömer Yazıcıoğlu; AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bir kez daha Cumhurbaşkanı seçilmesini, Kdz. Ereğli ve Alaplı ilçelerinin çeşitli noktalarına astırdığı dev afişlerle kutluyor.

AK Parti’den Zonguldak Milletvekili Aday Adayı olan Kdz. Ereğlili genç siyasetçi ve iş insanı Ömer Yazıcıoğlu; AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bir kez daha Cumhurbaşkanı seçilmesini, Kdz. Ereğli ve Alaplı ilçelerinin çeşitli noktalarına astırdığı dev afişlerle kutluyor.

Aktif siyaset hayatına üniversite yıllarında AK Parti’de başlayan genç siyasetçi Ömer Yazıcıoğlu, partisinin 6 Eylül 2020 tarihinde yapılan Kdz. Ereğli İlçe Kongresinde Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiş, yapılan ilk Yönetim Kurulu toplantısında da İlçe Başkan Yardımcılığına getirilerek 2,5 yıl bu görevi başarıyla sürdürmüştü.

14 Mayıs’ta yapılan Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde görevinden ayrılarak 28. Dönem Zonguldak Milletvekili Aday Aday olan Ömer Yazıcıoğlu; Aday gösterilmemesine rağmen hem 14 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanı 1. Tur ve Milletvekili Seçimleri hem de 28 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanı 2. Tur seçimi için adeta bir Aday gibi çalışarak, hem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hem de partisinin Zonguldak genelindeki oylarını arttırmak için il genelinde çalışarak üstün bir performans ortaya koydu.

Mayıs ayında yapılan seçimlerden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’nin, oy sayısı ve oranıyla birinci çıktığını hatırlatan Yazıcıoğlu; yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Milletvekili Aday Adayı olduğum partimden, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile adaylarımızın belirlenmesinin ardından, bölgemizde yoğun bir çalışma temposuna girdik. Ben de her partilimiz gibi, tüm gücümle çalışmalara destek oldum. Bunun karşılığını da Milletvekili seçimlerinden partimiz büyük çoğunlukla birinci sırada çıkarak aldık. Ancak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan, ilk turda yüzde 49,51 oy oranı ile birinci çıkmasına rağmen, seçim yasası gereği 2. Turu 28 Mayıs’ta gerçekleştirilen seçimlerde yüzde 52,18 oy oranı ile bir kez daha ülkeyi yönetme hakkını elde etti.

Ülkemizdeki istikrarın devamı anlamında son derece olumlu bu sonuç, sadece partililerimizi değil, ülke halkımızın da kazanımı olarak yansıdı. Bu durumda ben de yaşadığımız mutluluğu bölgemiz insanları ile paylaşmak istedim. Bu amaçla, hazırlattığım afişleri, Ereğli ve Alaplı ilçelerimizde belirli yerlere astırdım, reklam panolarına koydurdum.
Bu vesileyle, gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçim sonuçlarının ülkemize hayırlı olmasını diliyor; başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, belirleyeceği yönetim kadrolarının Türkiye’yi çok daha iyi noktalara ulaştıracağına inancımı bildirmek istiyorum.”

Kaynak: https://www.ereglininsesi.com.tr/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir