YAZICIOĞLU AK PARTİ VE BAŞKAN ERDOĞAN SEVGİSİNİ ASTIĞI AFİŞLERLE YANSITTI

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, AK Parti’den Zonguldak Milletvekili Aday Adayı olan genç iş insanı Ömer Yazıcıoğlu, aynı zamanda AK Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bir kez daha Cumhurbaşkanı seçilmesini, şehrin çeşitli noktalarına astırdığı dev afişlerle kutluyor.

Yazıcıoğlu, Hakimiyet muhabirinin sorusu üzerine yaptığı açıklamada, 14 Mayıs’ta gerçekleştirilen seçimlerde partilerinin oy oranı ve milletvekili sayısı olarak birinci durumda çıktığını hatırlatarak, şunları kaydetti:

“Milletvekili Aday Adayı olduğum partimden, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile adaylarımızın belirlenmesi ardından, bölgemizde yoğun bir çalışma temposuna girdik. Ben de, her partilimiz gibi tüm gücümle çalışmalara destek oldum. Bunun karşılığını da Milletvekili seçimlerinden partimiz büyük çoğunlukla birinci sırada çıkarak aldık. Ancak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Sayın liderimiz recep Tayyip Erdoğan, ilk turda yüzde 49, 51 oy oranı ile birinci çıkmasına rağmen, seçim yasası gereği 2. Turu 28 Nisan’da gerçekleştirilen seçimlerde yüzde 52.18 oy oranı ile bir kez daha ülkeyi yönetme hakkını elde etti.

Ülkemizdeki istikrarın devamı anlamında son derece olumlu bu sonuç, sadece partililerimizi değil, ülke halkımızın da kazanımı olarak yansıdı. Bu durumda ben de, yaşadığımız mutluluğu bölgemiz insanları ile paylaşmak istedim. Bu amaçla, hazırlattığım dev afişleri, Ereğli ve Alaplı ilçelerimizde belirli yerlere astırdım, reklam panolarına koydurdum.

Bu vesile ile gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçim sonuçlarının ülkemize hayırlı olmasını diliyor; Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, belirleyeceği yönetim kadrolarının Türkiye’yi çok daha iyi noktalara ulaştıracağına inancımı bildirmek istiyorum.”

Kaynak: http://ilkhabereregli.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir