Hep yanında oldu

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Ömer YAZICIOĞLU; aday olamamasına rağmen, seçimlerde adeta bir aday gibi çalıştı.

Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AK Parti) 28. Dönem Zonguldak Milletvekili aday adayı olan Ömer Yazıcıoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde yaptığı balkon konuşmasını yerinde takip etti.

AK Parti’den 28. Dönem Zonguldak Milletvekili aday adayı olan Kdz. Ereğlili genç siyasetçi ve iş insanı Ömer Yazıcıoğlu; adaylar arasında yer alamamasına rağmen, gerek 14 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde gerekse ikinci tur sonucunda belli olan Cumhurbaşkanı seçiminde üstün çaba ortaya koydu.

14 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri ile ikinci tura kalan Cumhurbaşkanı seçimi öncesinde gerek partisinin Zonguldak genelindeki programlarına katılarak, gerek bire bir çalışarak, gerekse sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve AK Parti’nin çalışmalarını kamuoyu ile paylaşarak büyük bir gayret ve özveri ortaya koyan Ömer Yazıcıoğlu; ikinci tur seçiminde kızı Asel Mina ile birlikte oyunu kullandıktan sonra Ankara’ya gitti.

Geride bıraktığımız Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçiminin ardından ilk kez Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde balkon konuşması yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, alanı dolduran vatandaşlara ve televizyon kanalları aracılığıyla tüm dünyaya yaptığı konuşmayı yerinde takip eden Yazıcıoğlu; Erdoğan’ın konuşması öncesinde başta Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop ve AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik olmak üzere partisinin üst düzey yetkilileri ile görüşmeler yaptı.

Kaynak: https://www.alemdar67.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir