SANKİ O ADAY!..

Zonguldak’ın Ereğli İlçesine, AK Parti Zonguldak Aday Adayları arasında yer alan genç iş insanı Ömer Yazıcıoğlu, partisinin seçim çalışmalarına desteğini sürdürdüğünü bildirdi.

Yazıcıoğlu, aday adaylığı süresi sonunda parti genel merkezince, aralarında Karadeniz Ereğli’den Saffet Bozkurt’un da 2. Sırada yer aldığı 5 ismin belli olduğunu belirterek, “Bende partime kırgınlık, dargınlık ve küskünlük asla olmaz. Tüm adaylarımızın yanındayım, hepsine başarılar diliyorum. İnşallah, arzu ettiğimiz sonuca hep birlikte ulaşacağız” dedi.

BENDE KIRGINLIK, DARGINLIK OLMAZ!

Seçim takviminin işlemeye başlamasıyla birlikte gerek Ereğli, Alaplı, Zonguldak ve diğer ilçelerdeki programlara katılarak destek verdiğini anlatan Yazıcıoğlu, açıklamasında, şunları kaydetti:

“Zonguldak’ta partimizden 50’ye yakın aday adaylığı başvurusu yapıldı ve nihayetinde adaylarımız belli oldu ve hepsiyle birlikte sahadayız. Bende partime kırgınlık, dargınlık ve küskünlük asla olmaz. Tüm adaylarımızın yanındayım, hepsine başarılar diliyorum. İnşallah, arzu ettiğimiz sonuca hep birlikte ulaşacağız. Ben, bu davaya üniversite yıllarımdan itibaren gönül vermiş biriyim. Allah sağlık verdiği müddetçe partime ve partimin çatısı altında ülkeme hizmet etmeye devam edeceğim. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve partimizin ilgili kurullarının değerlendirmeleri sonucu belirlenen Milletvekili adaylarımız Sayın Muammer Avcı, Sayın Saffet Bozkurt, Sayın Ahmet Çolakoğlu, Sayın NejdetTıskaoğlu ve Sayın Dilek Kaya ile İl, İlçe ve belde yöneticilerimiz, belediye başkanlarımız, il genel ve belediye meclis üyelerimizin yanı sıra gönüllü vatandaşlarımızın da katılımlarıyla Seçim Koordinasyon Merkezlerimiz tarafından organize edilen programlar dahilinde çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Amacımız, Sayın Cumhurbaşkanımızın bir kez daha Cumhurbaşkanı seçilmesi ve Meclis’te Cumhur İttifakı olarak çoğunluğu elde ederek istikrarın sürmesini ve ülkemizin büyümeye devam etmesini sağlamaktır.”

KAYNAK: https://www.ereglihakimiyet.com/Haberler.asp?id=400081

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir